Advertising
Accident cu două victime, în Argeş. O maşină a lovit un cap de pod
13 dec. 2020, 10:16

Accident cu două victime, în Argeş. O maşină a lovit un cap de pod
Articol scris de Scris de Ionut Jifcu
În accident a fost implicat un singur autoturism, care a lovit un cap de pod
Două persoane au fost rănite, duminică dimineaţa, într-un accident rutier petrecut pe drumului naţional DN 7, în comuna argeşeană Leordeni.
În accident a fost implicat un singur autoturism, care a lovit un cap de pod."Un accident rutier cu un autoturism intrat într-un cap de pod DN 7, s-a petrecut pe raza comunei Leordeni. În urma impactului au rezultat doua victime. Au intervenit pompierii cu o autospeciala de stingere cu ăla Apa și spuma și o ambulantă SMURD. Cele doua victime nu au necesitat ingrijiri medicale, refuzând astfel transportul la spital. Circulația nu este blocată", transmit reprezentanţii ISU Argeş.Sursa: Realitatea de Arges
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:12 - Surprize în echipa României pentru meciul cu Georgia. Gică Hagi a ales formula de start pentru debutul său pe banca „tricolorilor”
- 15:28 - Comisia Europeană cere eliminarea controalelor la frontierele interne în mai multe state din spațiul Schengen
- 14:45 - Tragedie pe un drum național după ce un TIR a izbit în plin o mașină de salubritate. Un angajat a murit pe loc iar un altul este grav rănit
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News














