Advertising
Egiptean depistat în Argeș în timp ce conducea un autovehicul neînmatriculat
15 oct. 2019, 16:19

Trafic restrictionat la podul de peste raul Arges
Articol scris de Scris de Vlaicu Alexandru
Un egiptean, cu permis de ședere în țara noastră, a fost surprins la volanul unui autovehicul cu numere provizorii expirate. Bărbatul s-a ales cu dosar penal.Bărbatul, în vârstă de 26 de ani, de cetățenie egipteană, a fost oprit de polițiștii din cadrul Secției 4 Poliție Pitești în trafic, în noaptea de 14 spre 15 octombrie, în zona Bulevardului Petrochimiștilor. În urma verificărilor s-a constatat că mașina condusă de acesta avea valabilitatea numerelor provizorii expirată.
În cauză a fost întocmit dosar penal pentru punerea în circulație sau conducerea unui vehicul neînmatriculat.Foto: descriptiv.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:38 - România semnează un contract record cu Rheinmetall: armament modern și investiții masive în industria de apărare
- 17:55 - Sorana Cîrstea, declarații emoționante după Roland Garros: „Rămân recunoscătoare tenisului”
- 17:25 - Un tânăr din Constanța, condamnat la 25 de ani de detenție pentru o crimă șocantă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News














