Incendiu la un depozit de fân din comuna Bârla, Argeș
10 sept. 2020, 17:51
Actualizat: 10 sept. 2020, 17:51

Incendiu la un depozit de fân din comuna Bârla, Argeș
Articol scris de Scris de Realitatea de Arges
Focul s-a extins și la casa din apropiere
Incendiu la un dpozit de fân din comuna Bârla, sat Podișoru, Argeș.
Focul s-a extins și la casa din apropiere.
Cei doi proprietari, o femeie și un bărbat, au suferit atac de panică, au primit îngrijiri medicale la fața locului, dar au refuzat transportul la spital.
La fața locului au acționat două autospeciale. „Incendiul a izbucnit inițial de la fânar, dar, din cauza țigării aruncate, s-a propagat la casa de locuit”, anunță ISU Argeș.
Citește și:
- 20:31 - Scandalul vaccinurilor Covid. Alexandru Rafila: „Domnul Voiculescu, știind că are depozitele pline, a mai cumpărat încă vreo 5-6 milioane de doze”
- 18:10 - Șeful ITM, care venea cu Lamborghini la muncă, a fost demis. Cum justifică acesta prezența sa la volanul bolidului
- 18:03 - România își consolidează poziția de lider regional în domeniul energiei
- 17:57 - Șofer ucrainean de autocar, depistat cu zeci de mii de euro și dolari ascunși la frontieră
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News











