Se închide Piața Ceair din Pitești

Se închide Piața Ceair din Pitești
Închiderea temporară este necesară pentru lucrări de dezinsecţie, dezinfecţie, deratizare şi reparaţii curente
Atenție, piteșteni! De sâmbătă, 23 noiembrie, se închide temporar Piața agroalimentară Ceair, informează Primăria Pitești.
Cea mai mare piață din Pitești va fi închisă începând de sâmbătă, 23 noiembrie, de la ora 14:30, până marţi, 26 noiembrie, la ora 6:30. În această perioadă se vor face lucrări de dezinsecţie, dezinfecţie, deratizare şi reparaţii curente.
Cetăţenii municipiului Piteşti sunt rugaţi ca în perioada în care această piaţă este închisă, să-şi facă aprovizionarea din celelalte pieţe ale municipiului: Războieni, Smârdan, Traian şi Prundu.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:25 - Un tânăr din Constanța, condamnat la 25 de ani de detenție pentru o crimă șocantă
- 16:52 - Ministerul Transporturilor anunță modernizări pe A3: facilități noi pentru șoferi
- 16:12 - Surprize în echipa României pentru meciul cu Georgia. Gică Hagi a ales formula de start pentru debutul său pe banca „tricolorilor”
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News














