VIDEO Momente de panică la Revelion, în Timişoara: artificii scăpate de sub control, în centrul orașului

VIDEO Momente de panică la Revelion, în Timişoara: artificii scăpate de sub control, în centrul orașului
Momente de panică la Revelion, în Timişoara: artificii scăpate de sub control, în centrul orașului
Un incident s-a produs în noaptea de Revelion, în apropiere de Piaţa Victoriei din Timişoara, unde primăria a organizat petrecerea de Anul Nou.
Mai multe artificii au scăpat de sub control şi au explodat la joasă înălţime. Din fericire, incidentul nu s-a soldat cu victime, însă a creat panică printre participanții la eveniment.
Mai multe artificii au explodat la joasă înălţime, în noaptea dintre ani, la Timişoara, iar o parte dintre oamenii aflaţi în Piaţa Victoriei, acolo unde Primăria Timişoara a organizat petrecerea de Revelion, au fugit înspăimântaţi.
Primele informaţii arată că în urma incidentului nimeni nu a fost rănit.
Primăria Timişoara a organizat petrecerea de Revelion în Piaţa Victoriei, iar pe scenă au urcat Phaser, Ruslana şi Lupii lui Calancea.
Citește și:
- 20:31 - Scandalul vaccinurilor Covid. Alexandru Rafila: „Domnul Voiculescu, știind că are depozitele pline, a mai cumpărat încă vreo 5-6 milioane de doze”
- 18:10 - Șeful ITM, care venea cu Lamborghini la muncă, a fost demis. Cum justifică acesta prezența sa la volanul bolidului
- 18:03 - România își consolidează poziția de lider regional în domeniul energiei
- 17:57 - Șofer ucrainean de autocar, depistat cu zeci de mii de euro și dolari ascunși la frontieră
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News











