Video-Trei mașini distruse de un copac rupt!

Video-Trei mașini distruse de un copac rupt!
Pluta a căzut în parcare
Marți dimineață, pompierii au fost chemați să intervină pe strada Livezilor, din Pitești, acolo unde copac s-a rupt și s-a prăbușit în parcare. Trei mașini distruse a fost bilanțul nedorit al acestui eveniment.
https://youtu.be/Go4d3eopuFwPloile abundente şi vijeliile de săptămâna trecută este posibil să fi slăbit rădăcinile unui plop bătrân de pe strada Livezilor. Marţi dimineaţă, copacul s-a smuls din pământ şi a căzut. Au fost trei maşini distruse de plopul înalt.https://youtu.be/3QsmgQZ_L3EArborele a căzut peste un Matiz parcat în apropiere, a lovit portbagajul unui Logan şi a spart parbrizul unui Megane. Proprietarii care şi-au găsit maşinile avariate îşi vor putea acoperi pagubele de la firmele de asigurări. O altă variantă ar mai fi să acţioneze în judecată administraţia locală, asta dacă au cerut să fie tăiat copacul care prezenta risc să se rupă.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:12 - Surprize în echipa României pentru meciul cu Georgia. Gică Hagi a ales formula de start pentru debutul său pe banca „tricolorilor”
- 15:28 - Comisia Europeană cere eliminarea controalelor la frontierele interne în mai multe state din spațiul Schengen
- 14:45 - Tragedie pe un drum național după ce un TIR a izbit în plin o mașină de salubritate. Un angajat a murit pe loc iar un altul este grav rănit
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News














