Advertising
GEORGE SIMION SUNĂ CHEMAREA SUVERANIȘTILOR: „LA ȚEBEA, PENTRU AVRAM IANCU ȘI-N PARLAMENT, PENTRU MOȚIUNE”

GEORGE SIMION SUNĂ CHEMAREA SUVERANIȘTILOR: „LA ȚEBEA, PENTRU AVRAM IANCU ȘI-N PARLAMENT, PENTRU MOȚIUNE”
Scris de Realitatea de Arges Publicat: 5 sept. 2025, 08:54
Liderul partidului Alianța pentru Unirea Românilor (AUR) sună chemarea pentru suveraniștii de pretudindeni, pentru mobilizare la comemorarea lui Avram Iancu, dar și la Parlament, pentru susținerea moțiunii împotriva Guvernului Bolojan.
Citește și
- 15:52CCR stinge lumina! Ce măsuri ia Curtea Constituțională pentru a face economie la energie
- 14:29AUR va ataca la CCR legea prin care Guvernul Bolojan pune pe umerii românilor povara celor peste 600 de milioane de euro către Pfizer
- 14:25Anca Alexandrescu demască jocurile puterii în plină criză energetică. ”Suntem la mila Bulgariei, a Ungariei, a Serbiei”
- 13:57Nicușor Dan a cerut reexaminarea unei legi ce modifică regimul ariilor naturale protejate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arges și pe Google News


























